Мой BABYCOM   ||  Развивающие игры  ||  Консультации  ||  Хит-парады  ||  Объявления

Журнал 'Мир Семьи'Новости сайта  ||  Конференции   ||  Контакты  ||  О компании


Тематический каталог  ||  ПомощьПоиск:  
  


Бі-бі-сі: Андрій Ющенко та фірма "Галицька марка"

Корреспондент.net
21:23 ( 12.10.2005 )

Черговий сплеск журналістської цікавості до сина Президента Андрія Ющенка цього разу виник в Івано-Франківську, - пише Слава Угринюк у матеріалі "Андрій Ющенко та фірма "Галицька марка", опублікованому 10 жовтня Українською службою Бі-бі-сі.

На початку жовтня місцева преса повідомила про можливу причетність сина Президента до діяльності фірми "Галицька марка".

Редактор газети "Вечірній Івано-Франківськ", що надрукувала ці публікації, Зиновій Бойчук звернувся за роз’ясненням ситуації до Голови Державного Секретаріату Президента Олега Рибачука. Пан Рибачук заявив, що вперше про це чує, але обов"язково дасть відповідь на звернення.

Конкурс і будівля

Товариство з обмеженою відповідальністю "Галицька марка" й справді зареєстроване в Івано-Франківську 23 лютого цього року, у день народження Президента. А серед чотирьох засновників є Андрій Вікторович Ющенко. Основний вид діяльності фірми - роздрібна торгівля.

Однак нещодавно "Галицька марка" виграла в Івано-Франківську інвестиційний конкурс, на якому за 60 тисяч гривень викупила будинок – історичну пам’ятку архітектури - у центрі міста разом із земельною ділянкою. Як стверджують фахівці, реальна вартість цього об’єкту - разів у десять вища.

За умовами конкурсу, "Галицька марка" має відновити історичну будівлю та облаштувати територію. Але з появою нових власників з’явилися й чутки, що будинок будуть зносити, аби побудувати сучасний.

Бажання вберегти архітектурну пам’ятку у самому центрі міста, за словами редактора газети "Вечірній Івано-Франківськ" Зиновія Бойчука, підштовхнуло його з’ясувати, що таке "Галицька марка" та хто її власники.

Він каже, що тоді вперше дізнався, що син Президента має бізнес на Прикарпатті. Згодом зрозумів, що прізвище Андрія Ющенка є не лише серед засновників однієї фірми: "Я вас просто переконую, що є набагато потужніші фірми на Прикарпатті, де серед засновників є члени родини Президента – це син Андрій Ющенко та перша дружина Світлана Іванівна".

Коментарів немає

Офіційно прокоментувати ситуацію із бізнесом родини Президента на Прикарпатті наразі відмовляються всі. Однак, у приватній розмові із кореспондентом Бі-Бі-Сі різні посадовці висловили дві абсолютно протилежні версії.

Перша - що бути засновником будь-якої фірми має право будь-яка людина, і що Андрій Ющенко тут не виняток. Все законно, і справа не викликає жодних застережень.

Друга версія – прізвище Президента та членів його родини використовують як прикриття для просування власного бізнесу, а сам Віктор Ющенко та його сім’я про це і не здогадуються. Думку про те, що навколо його сина Андрія Ющенка створено чимало міфів, висловив днями на зустрічі із регіональними журналістами і сам Президент.

"Люди добрі, те що сказано і написано про мого сина не відповідаює дісності. Я йому руку подаю…. Багато чого в ділах приписано, по деяких речах я як батько прийняв висновки мені боляче", - сказав він.

Прізвище для вигоди?

Думку про те, що Президент не знає, що прізвище його сина з’явилося серед засновників "Галицької марки" без його відома, припускає і сам редактор "Вечірнього Івано-Франківська" Зиновій Бойчук.

Він впевнений, що прізвище "Ющенко" для власної вигоди використовують зовсім інші люди. Однак відвертої та щирої відповіді на свій відкритий лист очікує від Голови Держсекретаріату Президента. Олег Рибачук пообіцяв все проаналізувати і відповісти: "Я проаналізую це звернення і редактор "Вечірнього Івано-Франківська" отримає відповідь, це ясно".

"Я Рибачукові вірю, бо не маю підстав йому не довіряти. Бо дійсно думаю, що оточення Президента просто використовує", - сказав на це Бойчук.

Дискредитація?

Є й третя версія – про те, що прізвище Андрія Ющенка серед засновників “Галицької марки” з’явилося без його відома, з метою подальшої дискредитації родини президента.

Водночас редактор "Вечірнього Івано-Франківська" Зиновій Бойчук, який, до речі, є заступником голови обласної організації блоку Юлії Тимошенко, стверджує, що має набагато цікавішу інформацію про потужніші підприємства в області, де серед засновників - теж є прізвища рідних Віктора Ющенка.

Пан Бойчук заявляє, що від того, наскільки щирою та відвертою буде відповідь Олега Рибачка, залежить, оприлюднить він їх чи ні.

Другие новости
12:05 ( 7.7.2010 )
Польскому спецназовцу пересадили женские руки
11:56 ( 7.7.2010 )
Минздрав Украины начал рекламировать прививки
11:52 ( 7.7.2010 )
Любовные отношения обладают наркотическим эффектом для человека
11:08 ( 12.5.2010 )
Диета поможет забеременеть
10:55 ( 12.5.2010 )
12 главных диетических ошибок
10:46 ( 12.5.2010 )
В Испании изуродованному ружейным выстрелом пациенту пересадили лицо
15:59 ( 29.3.2010 )
В Китае растет число диабетиков
15:43 ( 29.3.2010 )
Вживляемый в шею чип наполовину победил храп
15:39 ( 29.3.2010 )
Британские эксперты признали акупунктуру бесполезной при ЭКО
14:36 ( 22.2.2010 )
Ученые разгадали секрет старения
11:17 ( 22.2.2010 )
Ученые нашли участок мозга, который отвечает за страх потерять деньги
17:22 ( 9.2.2010 )
Ученые выяснили одну из причин преждевременного старения человека
14:22 ( 13.1.2010 )
Заразное одиночество
13:29 ( 13.1.2010 )
Полные бедра ''полезны для здоровья''
13:20 ( 13.1.2010 )
Точка G и другие мифы о сексе

Главная страница  /          
      1999-2001 © BABYCOM   
Все права защищены   
Дизайн Actis/Armitage   
Программирование и поддержка ArtiShock   

Возрастные категории
Планирование и рождение

Ребенок до года

Ребенок от года до 3

Ребенок от 3 до 5

Дошкольники

ШкольникиКонференции
Токсикоз и беременность...>
Лучшие роддома...>
Кормление детей...>
Воспитание...>
Здоровье ребенка...>
Женская тема...>
Семейные проблемы...>

Службы
Хит-парад детских садиков...>
Хит-парад школ...>
Объявления...>

Your Ad Here